Магія створення талісмана

 

Справжній амулет і талісман - це не просто набір якихось символів, це діючий магічний артефакт, що змінює реальність. Давайте розберемося, як це відбувається? У наш час більшість людей володіють комп'ютерами, планшетами, смартфонами тощо, тому для простоти наведемо аналогії на прикладі техніки.

Амулети та талісмани містять у собі набір символів, ці символи є провідниками космічних енергій з певним набором характеристик і властивостей. Для прикладу, в комп'ютері - це електронні блоки та пристрої, такі як пам'ять, відеокарта, мережева карта, мікрофон, відеокамера тощо. Кожен з цих пристроїв потенційно дає комп'ютеру певні функціональні можливості.

Для того, щоб символи артефакту працювали як потрібно, необхідно вказати, які саме властивості енергії, і які сили в кожному даному випадку нам потрібні, і куди їх направити. Це робить людина, яка володіє знаннями та досвідом в цій області, яка бачить тонкі енергії і вміє сплітати ці всі енергії символів у візерунок, тобто в магічну конструкцію. Такі люди є Магами, вони володіють Силою, яка заставляє магічні конструкції працювати. З цього випливає, що ті вироби, що продають по дешевих цінах в магазинах, це просто фабрично-заводські штампи, і працювати вони не будуть, це не більше, ніж прикраси, а не магічний артефакт, звідси і їх дешевість. Знову ж таки, як стосовно комп'ютера, можна сказати, що маг це програміст, який створює операційну систему і тепер комп'ютер у принципі вже готовий до роботи, залишилося його підключити до джерела живлення, мережі Інтернет і можна користуватися.

Оскільки символи є провідниками енергій з тонкого світу, маг проводить ритуальні зарядки створеного артефакту та його освячення. Таким чином, він підключає артефакт і його символи до джерел енергії. В обов'язковому порядку він фіксує на тонких планах свої авторські права на створену їм магічну конструкцію. По цій причині не слід самим копіювати чужих амулетів і талісманів. Пріорітет у виробництві даної магічної конструкції має її автор, і його гонорар він отримає завжди. Бездумно копіюючи чужі магічні конструкції, копірайтер дає згоду на оплату в зручному для автора вигляді, навіть якщо результат буде негативним. Знову ж таки, як у випадку з комп'ютером тут теж відбувається реєстрація створеної програмістом операційної системи в патентній службі, підключення до джерела живлення та зв'язку оператора.

Маг при програмуванні передбачає спосіб активації артефакту і захисту від несанкціонованого доступу. Аналогічно в комп'ютері активація - це ключ, код, ліцензія на використання. Захист від несанкціонованого доступу - це певний вірус, який запускається при порушенні правил використання. В житті порушника авторських прав проявляється цей вірус може у вигляді втрати матеріальних засобів, удачі, здоров'я тощо. Як висновок, порада - ніколи не користуйтеся чужими амулетами та талісманами, в тому числі і знайденими.