ЯК РОЗШИФРУВАТИ СОН?

Всі ми бачимо сни. Правда, хтось запам'ятовує їх, а хтось - ні. Уві сні наша підсвідомість переробляє інформацію, отриману за день. А вонf користується абсолютно іншою мовою образів, ніж людина наяву. У сну інша логіка. Саме тому сни відображають нашу реальність, як криве дзеркало.

Бувають сни-спогади, сни-бажання (до речі, наяву людина рідко знає свої бажання і ще рідше слідує ним), і частіше, ніж ми думаємо, нам сняться віщі сни. Далеко не всі з них мають пряме значення (це відноситься, як правило, до дуже яскравим, ясним снам).

Більшість снів необхідно розшифрувати, щоб зрозуміти сенс передбачення.

НАВІЩО розгадувати сни?

Для чого ж взагалі потрібно (та й чи потрібно?) Розгадувати сни?

Виявляється, сон часто допомагає уникнути ефекту "розбитого корита". У сновидінні людина майже завжди залишається наодинці з самим собою (вірніше, зі своїм ефірним полем), той вигляд в дзеркало долі і бачить в ньому свою власну сутність.

Наші прагнення, переживання, страхи, сумніви, почуття знаходять відображення уві сні. Розшифровка сновидінь не тільки допомагає зрозуміти себе, побачити майбутні події, а й розвинути інтуїцію. Тому дуже важливо працювати зі снами. Але потрібно пам'ятати, що сни можуть обманювати вас та видавати бажане за передбачення.

Саме тому важливо звернутись до спеціаліста в цій сфері - ворожки Тетяни, і вона допоможе розгадати ваш сон. 

ЯК розгадати СОН?

Для цього достатньо просто записувати сни відразу, як прокинетеся (можна тримати аркуш паперу і ручку прямо біля ліжка, щоб не забути подробиці сну). А потім розшифровувати з допомогою ворожки Тетяни. Поступово ви почнете запам'ятовувати значущі сни (а значить, і віщі сни), що несуть інформацію про майбутнє.

Напевно, ви помітили, що значення в різних сонниках часто не сходяться. Дійсно, розшифровуються сни суто індивідуально. Один і той же символ може мати протилежне значення для різних людей.

Тому треба просто спостерігати за подіями, які слідують за сном, і запам'ятовувати та детально описувати ворожці, щоб отримати дійсно вірне тлумачення. Поступово ви запам'ятаєте, який сон до чого сниться. 

ЯКЩО приснився поганий СОН або ЗМІНА Поганого сну

Кожному з нас часом сняться погані, неприємні сни. Буває, що забути їх неможливо протягом декількох днів. Якісь сни запам'ятовуються і на довший термін. Що робити, якщо приснився поганий сон, який дуже турбує і тривожить?

Цілком можливо, що підсвідомість через цей сон і через занепокоєння про сон попереджає вас про майбутні неприємності. Але від такої думки нікому не легшає. Зовсім, навпаки, тривожним очікуванням неприємностей ми ще більше програмуємо себе на них.

Для того, щоб нейтралізувати дію поганого сну на ваше життя, ворожка Тетяна радить покласти сіль в ліву кишеню халату, щоб негативні думки не приймались вашою підсвідомістю, а їх накопичила сіль. Після сну важливо придати цю сіль землі. Для того, щоб зрозуміти чому снився цей сон, звертайтесь до гадалки Тетяни. Вона звільнить вашу підсвідомість від негативу і, таким чином, допоможе уникнути неприємної ситуації. 

Якщо ж у вас не виходить розслабитись та змінити сон самостійно, ви можете звернутись до ворожки Тетяни і вона допоможе звільнити вашу підсвідомість від негативу і, таким чином, допоможе уникнути неприємної ситуації.