Знайти хорошу роботу досить складно, вона повинна подобатися і приносити достатній і стабільний дохід. Шукати її можна різними способами, в тому числі і з використанням альтернативних методик. У багатьох випадках саме ці техніки дають дуже хороший результат.

Перед початком пошуку роботи важливо зрозуміти, що саме Ви хочете знайти, який результат вам потрібен. Одні люди шукають роботу до душі, при цьому рівень оплати відходить на друге місце. Інші, навпаки, в першу чергу орієнтуються на заробіток. Нарешті, є і щасливі власники професій, що приносять не тільки хороший дохід, а й моральне задоволення. Щоб йти на роботу з радістю, необхідно орієнтуватися саме на останній варіант.

Цілком може бути, що та робота, яку Ви хочете, здається Вам недосяжною. З точки зору звичайної життєвої логіки це, може бути, так і є. Але Ви будете йти до мети не зовсім звичайними шляхами. Головне правило звучить так: в цьому світі немає нічого неможливого. Від нього і відштовхуйтесь. При пошуку роботи (як і в багатьох інших справах) найважливішим моментом є правильний настрій. Ви повинні мати спокійне усвідомлення того, що все буде саме так, як Ви хочете. У той же час, не повинно бути абсолютної впевненості в благополучному результаті. Це складний і тонкий момент, його треба зрозуміти і відчути. Необхідно саме спокійне усвідомлення, що характеризується тим, що Ви не тиснете на світ своєю впевненістю. Коли людина в чомусь надмірно впевнена, виникають енергетичні потоки, що перешкоджають досягненню результату. Не тисніть на світ волею, чи не прогинайте його під себе. Просто дозвольте йому стати таким, яким Ви хочете його бачити. А це досягається спокійним усвідомленням про те, що все буде так, як Вам треба. Уявіть, що Ви захотіли пити. Ви знаєте, що зараз встанете, підете на кухню і поп'єте. Вам не потрібно переконувати себе в цьому, щось доводити. Відчуйте це і застосовуйте до пошуку роботи. Саме таке спокійне знання найкращим чином змінює ситуацію на краще. Нитки подій самі собою почнуть складатися потрібним Вам чином, в результаті Ви швидко і без проблем знайдете потрібну роботу.

Так як описаної вище техніці роботи з наміром, в силу її простоти, на ділі досить важко навчитися, для збільшення шансів на успіх використовуйте додаткові методики. Наприклад, замовте і носіть амулет удачі. Для його виготовлення Вам буде потрібно буде звернутися до досвідченої ворожки. Я зроблю для Вас потужний амулет, заряджений позитивною енергією для притягнення удачі, адже без дару самі Ви цього зробити не зможете. Це велике таїнство, доступне тільки тим, у кого є магічні сили. Матеріал, вигляд, форма амулету не має значення. Найважливіше - це Ваша віра в його сили. 

Тетяна, +38 (067) 788 52 76