Як позбутися дитячих паттернів з під свідомості методом гіпнозу? Та чи є спосіб позбутися від синдрому завченої безпорадності?

Дорослі часто оголошують свої невдачі наслідком психологічних травм, отриманих в дитинстві.

Приблизно у 90% людей причиною неврозу або психосоматичного захворювання виявляється подія, перенесена в ранньому дитинстві.

Причини постійних спогадів минулого в тому, що залишився незавершений процес, до якого весь час повертаються думки. Не завершується процес забування через неприйняття досвіду. Подумки людина повертається до цієї незавершеної історії, щоб спробувати з'ясувати і зрозуміти, що сталося.

Однак важливо розуміти, що забуваючи про моменти які травпилися, ви (Не зробивши відповідних висновків в отриманому життєвому досвіді) знову ризикуєте потрапити в неприємний момент подібний забутому!

Найкращим способом корекції психосоматичних симптомів в є гіпноз, методом якого ми повертаємось до першочергової причини, знаходимо її та поступово працюємо над її видаленням.

Синдром немогуна: вивчена безпорадність 

"Мій знайомий багато років працює за копійки, хоча першокласний фахівець. Моя родичка живе з нелюбимою людиною. Моя сусідка не подає в суд на іншу, яка затопила її квартиру, бо не вірить, що виграє справу". Коли ми не робимо спроб виплутатися з неприємної ситуації, психологи називають це вивченої безпорадністю. 

Але насправді вивчена безпорадність - це навіть не синдром, а просто особливість характеру (ситуативна або постійна), яку людина набуває після кількох невдалих спроб змінити ситуацію на краще. Він починає вірити, що у нього все одно нічого не вийде, і лише пасивно споглядає на те, що відбувається.

Як розпізнати вивчену безпорадність?

Перший симптом - людина не робить активних дій щодо зміни ситуації, навіть коли може це зробити. Другий - відсутність мотивації: у людини вже немає ні готовності, ні бажання якось впливати на події.  І третє - знижений емоційний фон: виникає апатія, байдужість до подій, розчарування і навіть почуття безвиході. Таким чином, відсутність активності і зниження енергетичного потенціалу спостерігається на всіх трьох рівнях: дієвому, вольовому й емоційному.

Лікування методом гіпнозу!

Звичайно це все можна вилікувати і звичайно, що методів лікування є багато, але одним із дієвих є саме гіпноз. За допомогою гіпнозу ми повертаємось до самих початків проблеми і вже з того моменту починаємо її вирішення. 

Тетяна власне і допомагає позбутися синдромів вивченої безпорадності та позбутися дитячих паттернів з під свідомості.